سفارش تبلیغ
صبا ویژن
یک روز، یک حدیث
تلاوت برگزیده
تلاوت برگزیده
ابراهیم عقیلی
ورودی 94


سورۀ انعام | آیه 59
به همراه تحلیل استاد ابوالقاسمی


بارگذاری

-----------------------------------------------
تلاوتهای مورد علاقتون رو به
razavyoon@chmail.ir
ارسال کنید. البته تلاوتهای اساتید
و دانشجوهای خودمون اولویت داره.


.:: بایگانی تلاوت ها ::.
تصویر برگزیده
تصویر برگزیده
-----------------------------------------------
تصاویر خاطره انگیزتون رو به
razavyoon@chmail.ir
ارسال کنید تا تو این بخش قرار بگیره.

از مقالات اعضای هیأت علمی دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد در همایش «امام رضا (علیه السلام) و پاسخگویی قرآن به پرسش‌های عصر» تقدیر شد.
این همایش از برنامه های سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (علیه السلام) و چهارمین دوره همایش ‌هایی است که در راستای ترویج فرهنگ رضوی و قرآن طی سال ‌های 89 تا 91 صورت گرفته و در موضوعات چالش‌ های تربیت فرزند، سبک زندگی و جایگاه و حقوق زن به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در روز یکشنبه یکم شهریور ماه 1394 و در تهران برگزار شد.
بنا به نظر کمیته علمی همایش از میان بیش از 250 مقاله ارسالی به دبیرخانه ، 12 مقاله برای تقدیر برگزیده شد که هشت عنوان از این مقالات در بخش علمی ـ پژوهشی و چهار عنوان دیگر در بخش علمی ـ ترویجی قرار گرفتند.
مقالات آقایان دکتر محمد علی طاهری نژاد و دکتر محسن دیمه کار از اعضای هیأت دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد در میان 12 مقاله منتخب قرار گرفت.

مقاله «بررسی روش‌ تربیت فرزندان در خانواده با تاکید بر سیره‌ی امام رضا (ع) » به نویسندگی دکتر محسن دیمه ‏‏کار گراب و ابوالفضل کاظمی و مقاله « گناه و تأثیر آن بر سبک زندگی با رویکرد سیره رضوی» به نویسندگی دکتر محمدعلی طاهری‌نژاد در فهرست مقالات بخش علمی ـ ترویجی قرار دارند. خروجی این همایش مستند شده و در قالب کتابی با عنوان «آیت هشتم» مشتمل بر 12 مقاله تقدیر شده برای شوراهای فرهنگی کشور ارسال می ‌شود تا آن در مورد انسجام فرهنگ خانواده مورد استفاده قرار گیرد.
همچنین چکیده مقاله «عوامل زمینه ساز تربیت دینی فرزندان در سیره رضوی» به نویسندگی دکتر مجتبی نوروزی و سمانه احمدپور دهقان و مقاله «راهکارهای تربیت در فضای مجازی، با تأکید بر آموزه‌های قرآن و سیره رضوی » به نویسندگی دکتر مجتبی نوروزی، ابوالفضل کاظمی و سیده فاطمه شاهمرادی در ویژه‌نامه همایش که مشتمل بر چند گفتگوی علمی و چکیده مقالات تایید شده (50 مقاله) همایش است نیز از دیگر دستاوردهای این همایش بین المللی بود.
لازم به ذکر است با توجه به امتیاز مقالات، از رتبه‌بندی آنها اجتناب شد و فهرست منتخبان صرفاً بر اساس حروف الفبا تنظیم گردید و برای هیچ کدام از مقالات «رتبه برتر» در نظر گرفته نشد.


[ دوشنبه 94/6/9 ] [ 10:41 صبح ] [ سید حسن موسوی (81) ]
درباره ی وبلاگ
رضویّون -  دانش آموختگان دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد

کانون دانش آموختگان دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد، در سال 1389 تأسیس گردید. این وبلاگ وابسته به این کانون، و محلی است برای هم افزایی فعالیت ها و ایده های قرآنی. ان شاء الله بتوانیم قدمی مؤثر در راه ترویج «انس با قرآن کریم» برداریم.

رضویون در آپارات

ثبت نام نویسندگی وبلاگ رضویّون

حقیقت این است که ما هنوز خیلی از قرآن دوریم...

کد نمادِ ما
ذکر امروز
دانشکده ها
دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

قرآن و زندگی - وبلاگ شخصی استاد عظیم پور

انجمن علمی دانشجویی دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد

دانشجویان دانشکده علوم قرآنی شاهرود

فاطر - بسیج دانشجویی دانشکده علوم و فنون قرآن تهران

ویژه ها
دفتر حفظ و نشر آثار امام خامنه ای
بیان معنوی - دفتر نشر آثار و اندیشه های حجة الاسلام علیرضا پناهیان
مسجد نما
مدرسه نما
جامع الاحادیث
پایگاه اطلاعرسانی مداح اهل بیت (ع) حسن نجف زاده
اسلام کوئست
مؤسسه فرهنگی بیان هدایت نور
طرحی برای فردا
روشنگری
آمار بازدید
بازدید امروز: 131
بازدید دیروز: 452
کل بازدیدها: 2229809
موسیقی وبلاگ
ایران رمان

ابزار هدایت به بالای صفحه