• وبلاگ : رضويّون
 • يادداشت : انتخاب دانش آموخته ي برتر
 • نظرات : 0 خصوصي ، 4 عمومي
 • درب کنسرو بازکن برقی

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  سلام.
  با نظرات خانم دکتر کاملا موافقم، در ضمن به نظر من دانش آموخته ي برتر فرديست که در حال حاضر با وجود فاصله ي زيادي که از فضاي دانشکده گرفته اما همچنان در زير سايه ي قرآن زندگي مي کنه و نور قرآن رو به اطرافيانش هم ميرسونه و همچنين از انتخاب رشته ي تحصيلي و زندگي حالش کاملا رضايت داره و لذت ميبره.
  پاسخ

  سلام. ممنون از راهنماييتون.
  سلام . از لطف و دقت خانم دکتر تشکر ميکنم.
  پاسخ

  سلام.
  ببخشيد در پيام قبلي فراموش شد که از زحمات جنابعالي و دوستان محترمتان که براي برگزاري همايش زحمت زيادي مي کشيد تشکر کنم. در پايان اين نکته قرآني را يادآور مي شم که در آخرت پروردگار سعي ها و دويدن هاي آدم ها را مي سنجه «ان سعيکم لشتي» يا «ليس للانسان الا ما سعي»، شما هم اين الگو را محور سنجش و امتياز بندي تون قرار بديد تا کاملا نشون بديد که دانش آموخته مکتب قرآن هستيد .
  پاسخ

  خواهش ميکنم. وظيفه بوده. ان شاء الله.

  با سلام

  در نگاه اول فرم شما بيشتر شبيه فرم هايي که آدم براي استخدام بايد پر کنه، تحصيلات، کتاب، ... خوبه اما به نظر من کافي نيست البته شما در آخر فرم قسمت ساير موارد را گذاشتيد اما اگر در قسمت هاي اصلي فرم اطلاعات: خانوادگي و شغلي و تبليغي و مهارتي را پررنگ تر مورد توجه قرار بديد و يک شرح حال از زندگي دوستان هم بگيريد . به نظر من بهتره..

  پاسخ

  سلام عليکم. ممنون از دقتتون. مقصود ما از طراحي اين فرم، جمع آوري اطلاعاتي بود که بشه به وسيله ي اونا افراد رو امتيازبندي کرد، به همين خاطر، به برخي اطلاعات احساس نياز نمي شد. اما باز اگر به نظرتون رسيد اطلاعاتي هست که در اين امتيازبندي، تأثير داره، در همون بخش ساير موارد بنويسيد.